HAKKIMIZDA

Bursa Pınar Temizlik Firması olarak 2017 yılından bu yana Bursa Merkez ve ilçelerinde kurumsal ve bireysel olarak temizlik analında müşterilerimize hizmet vermekteyizBireysel ve kurumsal olarak Bursa Pınar Temizlik firmamız inşaat ve tadilat sonrası daire, işyeri, ofis, okul, fabrika temizlikleri yapmaktayız İnşaat sonrası merdiven site temizliği, fabrika, plaza, blok dış cephe ve kompozit temizlikleri alanında da profesyonel olarak cam ve kompozit temizliği yapmaktayız.

 

Günlük haftalık veya aylık olarak işin ehli uzman kadromuz ile müşterilerimize istediği zamanda personel temini yapmaktayız. Yeni Oturulmaya hazır hale gelmiş daire inşaat sonrası merdivenlerin temizliğini yaparak siz değerli müşterilerimize temiz ve ferah ortamlar oluşturmaktayız.

 

Otopark Temizliği, Endüstriyel Fabrika Zemin temizliği Rutin olarak sitelerde merdiven temizliği yapmaktayız.

 

Eşyalı ev, tadilat sonrası dairelerde günlük veya haftalık olarak profesyonel personel temin etmekteyiz.

 

Koltuk yıkama Sınıfının en iyi makinalarını kullanarak kafe koltukları oturma grubu ve yatak yıkma alanında temizlik hizmeti vererek görünen ve görünmeyen kirlere son veriyoruz.

 

Misyonumuz

 

Bursa Pınar Temizlik olarak güler yüzlü alanında uzman genç çalışma arkadaşlarımızla Bursa’mıza zamanında kaliteli hizmet sunarak Bursa Pınar Temizlik farkını yaşatıp arkamızda mutlu ve memnun müşteriler bırakmaktır.